Rekomendacijos ir partneriai

testimonial-team (Demo)
Naglis Drobelis
Vadovas

Greitai, kokybiškai ir be jokių vėlavimų atlikti darbai.

testimonial-team (Demo)
Greta Rusinskienė

Puikiai vertinu atliktus darbus. Įrengė butą kokybiškai ir labai tvarkingai. Darbuotojai tikrai dirba tvarkingai. Vadovas savo sferos profesionalas. Labai bijojau susidurti su statybomis bei remontu, nes esu gavusi daug neigiamų atsiliepimų apie šios sferos darbuotojus, bet ši kompanija tikrai sugriovė mitą, kad su statybininkais yra sunku bendrauti. Ačiū dar kart ir manau ateityje tikrai kreipsiuosi bei rekomenduosiu kitiems. 👍

Romas Sadauskas

Laiku ir kokybiška. Skubėjom, nes reikėjo jau gyventi. Ramiai, bet laiku viską pabaigė, kas nuo jo priklausė. Malonu tai, kad ir po pridavimo gali prašyti pagalbos su kitais darbais. Bendravimas buvo malonus ir galėjai pasikonsultuoti dėl sprendimų. Stebėtina kantrybė ir supratimas. Ok viskas bus gerai ir gyvensime ilgai laimingai ir kitiems to linkėsim 😀

Paulius Variakojis

UAB “GRYTURTA” man rekomendavo senas pažįstamas ir pristatė kaip labai patikimą, gerą partnerį. Susisiekus su įmonės vadovu Mindaugu buvau nustebintas jo maloniu bendravimu. Iškart gavau pasiūlymą atvykti apžiūrėti jo įmonės įrenginėjamų butų kokybės. Susitikimo metu Mindaugas dalinosi savo patirtimi ir patarimais. Tokiam klientui, kaip man, kilo daug kvailų klausimų, bet Mindaugas rasdavo argumentuotą atsakymą į bet kurį klausimą. Kadangi Mindaugas pasirodė savo srities profesionalas, nedvejodamas sutikau su juo bendradarbiauti. Komanda mūsų butą įrengė netgi greičiau nei žadėjo. Darbą įvertinčiau labai gerai: kokybė nenuvylė, vadybininkas lankstus ir prisitaiko prie situacijos, išpildo kliento norus ir teikia patarimus. Rekomenduočiau Mindaugą ir jo komandą kitiems – tai patikimas partneris norint greitai ir kokybiškai įsirengti savo būstą.

Elona Gubavičiūtė

Nusipirkau butą K. Ulvydo gatvėje su daline apdaila. Buvo labai neramu dėl pilnos apdailos, dairiausi meistrų. mano buvusi bendradarbė, jau anksčiau apsigyvenusi UAB Realco statytame name, man pasiūlė kreiptis į UAB GRYTURTA vadovą Mindaugą Čiuplį. Prieš metus ši įmonė jau buvo atlikusi pilną apdailą bendradarbės bute. Apžiūrėjusi jos butą, nutariau ir aš kreiptis į šios įmonės vadovą. Tikrai nenusivyliau. Visi darbai buvo atlikti kokybiškai, laiku.

DOVILĖ

Pažintis su UAB “GRYTURTA” prasidėjo tuomet, kai ant buto durų radau priklijuotą reklamą apie atliekamus apdailos darbus. Tiesą sakant, gerą įspūdį paliko jau pirmasis pokalbis telefonu. Šis įspūdis iki šiol nėra sugadintas. Planuojant darbus bendrovės atstovai pateikė daug praktiškų pasiūlymų, visuomet geranoriškai patardavo ir pakonsultuodavo. UAB “GRYTURTA” – malonus bendravimas, sutartu laiku tvarkingai atliekami darbai ir įsiklausymas į kliento lūkesčius! Sėkmės!

Aušra Vaičiūtė

Puikiai atlikti vidaus apdailos darbai. Didelis ačiū už patarimus, labai atsakingai, tvarkingai, labai kokybiškai ir laiku atliktus darbus. Rekomenduoju 100% GRYTURTA. Esu labai patenkinta 

Puikūs meistrai, tobulai atliko darbą! Rekomenduoju visiems!

Evelina Znosenko

Labai patenkinta visais padarytais vidaus apdailos darbais! Visi darbuotojai labai geri, mandagūs savo srities specialistai. Darbai atlikti labai kruopščiai, atsakingai ir laiku! Su Mindaugu buvo tiesiog vienas malonumas bendrauti viską pataria, padeda, atsako į visus klausimus, paaiškina tiesiog super žmogus ir specialistas! Su tokia komanda būto darbai praėjo labai greitai ir jokio streso!!!  Rekomenduoju tikrai! 

Inga Radzevičiūtė

Puikiai suplanuota darbų eiga, laiku pateikiamos sąmatos, kokybiškai atlikti darbai nuo a iki z. Dar kartą ačiū Jūsų komandai už atliktus darbus ir neįkainojamus patarimus. Sėkmės Jums!

Maria-Luiza Gauronske

Не первый раз работали с Миндаугасом. Очень довольны! Работа сделана быстро, качественно. Цены адекватные. Общение приятное, вежливое, всегда ответит на все вопросы, всегда посоветует, пойдет на встречу. Рекомендую!

Eglė Sabalytė

Visi darbai buvo atlikti sklandžiai ir pagal nustatytus terminus, pateikiant detalų darbų planą. Esu patenktinta komunikacija apie darbų eigą, nes buvo aišku kokius “namų darbus” reikia atlikti ir man kaip užsakovei. Vertinu pateiktus profesionalius atsakymus į visas mano užklausas, taip pat patarimus tam tikruose klausimuose apdailos darbų eigoje.
Apdaila atlikta kokybiškai, todėl rekomenduoju ir kitiems. Sėkmės tolimesniuose darbuose!

Audrius Butkūnas

Dėkojame už atliktus darbus ir jų organizavimą įrengiant butą. Darbai vyko sklandžiai pagal susitarimus, likome patenkinti.

Žilvinas Šlepikas

Puikus kainos ir kokybės santykis, darbai vyksta sklandžiai, lengvai, lanksčiai ir pagal sutartą planą.